NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

MAJÓWKA z DARMOWĄ DOSTAWĄ OD YOURSPACE.PL

2019-05-02 09:59:00

yourspace.pl śpieszy z kolejną dobrą wiadomością, a mianowicie taką, że zamówienia złożone w terminie od 01 do 14 maja, do godz. 23:59 objęte są DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Promocja dotyczy tylko i wyłącznie produktów dostępnych w naszej ofercie sprzedażowej wymienionych poniżej marek:
ACTONA
FRANDSEN
KING HOME (K.H.)
MODESTO DESIGN
UMBRA
VOLUSPA

UWAGA: Promocja obowiązuje dla dostaw realizowanych na terenie Polski. DARMOWĄ DOSTAWĄ nie są objęte produkty, które w naszej ofercie oznaczone jako WYPRZEDAŻ lub PROMOCJA. 

I jeszcze jedna WAŻNA UWAGA - do 20 maja br. - tu PRZYPOMINAMY - trwa u nas promocja, w której całe oświetlenie objęte jest 10% rabatem.

W tym przypadku macie wybór: albo skorzystać z Promocji na Oświetlenie i wówczas, w koszyku zakupowym, w miejscu "Mam kupon rabatowy" należy wpisać lampa_rabat, lub skorzystać z promocji Darmowa Dostawa i wpisać dostawa_gratis.

Który kupon rabatowy wybrać? Odpowiedź jest prosta - oczywiście ten, który daje wymierne korzyści - łatwo to sprawdzić - zapraszamy, łapcie majowe okazje na www.yourspace.pl

Macie pytania piszcie na adres: kontakt@yourspace.pl

I jeszcze jedna WAŻNA UWAGA - do 20 maja br. - tu PRZYPOMINAMY - trwa u nas promocja, w której całe oświetlenie objęte jest 10% rabatem.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: